Wolne pozycje

Doradca Serwisowy

Nazwa pozycji Doradca Serwisowy
Miejsce pracy UL.OBORNICKA 137, SUCHY LAS K/POZNANIA
E-mail [javascript protected email]
Zakres obowiązków

  • Planowanie prac na warsztacie, przyjmowanie zleceń od klientów
  • Obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi standardami Koncernu Renault i Dacia
  • Współpraca z działami części zamiennych oraz sprzedaży
  • Nadzór nad procesami serwisowymi, prowadzenie czynności administracyjnych związanych z obsługą posprzedażną Doradztwo w zakresie technicznym dotyczącym samochodów marki Dacia i Renault

Wymagany profil kandydata

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • Dbałość o jakość obsługi klienta i dobry wizerunek firmy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i doskonała organizacja
  • Gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy
  • Wymagane czynne prawo jazdy kat B
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu
  • Nastawienie na osiągnięcie celów i realizację zadań, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego